Telefonia

Koniec monopolu – teraz masz wybór !!!

Dzięki naszym najnowszym rozwiązaniom technicznym, możesz połączyć zalety jakie oferuje telefon internetowy z funkcjonalnością tradycyjnej telefonii stacjonarnej.

Porzuć dotychczasowe stereotypy. Tanie połączenia telefoniczne poprzez telefony VoIP to nie są już słabej jakości połączenia głosowe przez mikrofon i słuchawki,  tak było dotychczas. Poznaj nasze rewolucyjne rozwiązanie – telefon VoiP, dzięki któremu nic nie tracisz na jakości, a jedynie zwiększasz funkcjonalność telefonu.

Otrzymujesz tradycyjny numer stacjonarny.

Niestety, jeszcze nie wszyscy korzystają z naszej telefonii internetowej. Dlatego przydzielamy Tobie publiczny numer stacjonarny, abyś mógł być dostępny także dla użytkowników telefonii tradycyjnej (np. T-Mobile, Plus, Orange, Play, dowolna zagraniczna sieć).

Twój nowy numer budową niczym nie różni się od tradycyjnego numeru (np. 22 212 81 28). Osoby dzwoniące do Ciebie zapłacą tak jak za połączenie do polskiej sieci stacjonarnej (np. Orange).

Dzwonisz przez internet ze zwykłego telefonu.

Dzięki zastosowaniu rewolucyjnego urządzenia (bramka VoIP), do rozmów wykorzystujesz swój dotychczasowy aparat telefoniczny. Aparat ten podłączysz do bramki (zamiast do gniazdka telefonicznego) a bramkę podłączysz bezpośrednio do sieci internetowej (NIE komputera).

Rekomendowane bramki kupisz w naszym sklepie.

Możesz nadal używać oprogramowania.

Jeśli jeszcze nie chcesz kupować bramki, nie musisz. Wystarczy, że pobierzesz darmowy SOFT-PHONE (program do prowadzenia rozmów telefonicznych przez mikrofon i słuchawki podłączone do komputera). Jeśli w przyszłości zakupisz bramkę, numer nie ulegnie zmianie.

Możesz tanio rozmawiać także bez internetu.

Jeżeli nie masz dostępu do internetu, także możesz tanio rozmawiać z bliskimi. Wystarczy dowolny telefon stacjonarny lub komórkowy.

 

Jak to działa? To proste:

Krok 1: Zadzwoń ze swojego telefonu na jeden z poniższych lokalnych numerów dostępowych:

lista 37 lokalnych numerów dostępowych

 

Krok 2: Wybierz numer docelowy (do kogo dzwonisz):

Polska stacjonarne: kierunkowy + numer
np. 22 2128128
Polska komórkowe: nr komórki
np. 508440400
Zagranica: 00 + kier. kraju + numer
np. 00 49 123123123

 

Nie musisz wstukiwać żadnych kodów i pinów, gdyż listę numerów, z których będziesz dzwonić, samodzielnie ustalasz w panelu klienta (telefony -> ustawienia telefonu -> dialup). Zobacz instrukcję.

Numery, z których dzwonisz muszą się identyfikować (np. nie mogą byc zastrzeżone).